Ψάξε τώρα

Πωλήτρια / τής τμήμα Γάμου / Βάπτισης, Λεμεσός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PE48584
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Πωλήτριας / Πωλητή για το τμήμα Γάμου / Βάπτισης στο κατάστημά της στην Λεμεσό.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Ευχέρεια στην χρήση προγραμμάτων MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες, συντονισμού εργασιών και εμπειρία στις πωλήσεις
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Θέληση για εκμάθηση προϊόντων και τεχνικών
  • Ενδιαφέροντα, γνώσεις και δεξιοτεχνία στη διακόσμηση γάμων και βαπτίσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων
  • Καθοδήγηση πελατών για τη χρήση των προϊόντων του τμήματος
  • Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Άμεση επαφή με πελάτες και ανάπτυξη διαπροσωπικών σχέσεων
  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών προώθησης των προϊόντων του τμήματος
  • Καθημερινή επίβλεψη του τμήματος και τοποθέτησης επαναληπτικών παραγγελιών για αναπλήρωση του στοκ

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα (1 πρωινό την εβδομάδα off, Τετάρτη μέχρι τις 14:00, Σάββατο μέχρι τις 15:00)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σαςΠωλήτρια / τής​ τμήμα Γάμου / Βάπτισης, Λεμεσός”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.