Ψάξε τώρα

Business Account Manager

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#KS48569
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία ζητά άμεσα πρόληψη στην θέση του Business Account Manager.

Καθήκοντα

  • Αναζητά και έρχεται σε επαφή με πιθανούς νέους πελάτες
  • Αναζητά νέους πλάτες στην αγορά
  • Ενημερώνει και προωθεί την πώληση νέων προϊόντων / υπηρεσιών σε νέους πελάτες
  • Ετοιμάζει τις προσφορές στους πελάτες και να κάνει follow up αυτών
  • Ενημερώνει το τεχνικό τμήμα και το λογιστήριο για τις εργασίες που συμφωνεί
  • Επίτευξη στόχου πωλήσεων
  • Άλλες υπευθυνότητες όπως αυτές αναθέτονται από τον Γενικό Διευθυντή

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Πληροφορικής ή Μηχανικού Υπολογιστών ή άλλου συναφή κλάδου θεωρείται επιπρόσθετο προσόν
  • Εμπειρία στις πωλήσεις θεωρείται επιπρόσθετο προσόν
  • Βασικές γνώσεις στην τεχνολογία
  • Γνώση συστημάτων ασφαλείας (CCTV, FIRE, ALARM) θεωρείται επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσα
  • Ικανότητα διαχείρισης του χρόνου και οργανωτικός χαρακτήρας
  • Ικανότητα εκμάθησης γρήγορα και να έχει πάθος για τι πωλήσεις
  • Προσοχή στην λεπτομέρεια και ευχάριστος χαρακτήρας
  • Καθαρό Ποινικό Μητρώο

Οφέλη

  • Ανταγωνιστικό πακέτων απολαβών
  • Σχέδιο προμήθειας
  • 13ος μισθός
  • Σχέδιο Ασφάλειας Υγείας
  • Ετήσια Άδεια
  • Δυνατότητα προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Άλλα οφέλη

Να σταλεί το βιογραφικό σας στο hr@krypto.com.cy

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;