Ψάξε τώρα

Πωλητής/ Πωλήτρια, Κατάστημα

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CS48446
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

H Capsule Skateboards είναι η πρώτη αυθεντικά αντισυμβατική μάρκα skate στον κόσμο.

Ιδρύθηκε επίσημα το 2015 και δημιούργησε μια νέα κατηγορία στην αγορά του skateboarding. Συνδύασε την κορυφαία σχεδίαση με την απόδοση για να φτιάξει τις πιο προηγμένες και ανακυκλώσιμες σανίδες στον κόσμο.

Με το άνοιγμα του πρώτου καταστήματος στην Κύπρο και την είσαγωγή κορυφαίων brands ρουχισμού και υποδημάτων, αναζητούμε πωλητή/τρια για το κατάστημα μας στην Πλατεία Ελευθερίας στη Λευκωσία με τα ακόλουθα:

Καθήκοντα

  • Παροχή ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες.
  • Καλή γνώση προϊόντων.
  • Διατήρηση καλής εμφάνισης του καταστήματος και καθαριότητα.
  • Γνώση των στόχων πωλήσεων του καταστήματος και συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα για επίτευξη τους
  • Ανάληψη οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον/την Υπεύθυνο/η του καταστήματος.

Προσόντα και άλλες προϋποθέσεις:

  • Ευελιξία για εργασία σε ωράρια καταστημάτων
  • Απαραίτητη η γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ενδιαφέρον για το street fashion και το skateboarding,
  • Ενθουσιασμός

Ωφελήματα:

  • Ελκυστικός μισθός
  • Εκπτώσεις στα προιόντα της Εταιρείας
  • Σχέδια κινήτρων και bonuses
  • 13ος μισθός
  • Πενθήμερη εργασία
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Προοπτικές ανέλιξης

Αιτήσεις:

Εάν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας στο info@capsuleskateboards.com με θέμα «Πωλητής/τρια καταστήματος Λευκωσία».

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.