Ψάξε τώρα

Ανταποκριτής Δημοσιογράφος για την Πόλη και Επαρχία Λεμεσού

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AL48332
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Ανταποκριτής Δημοσιογράφος

για την Πόλη και Επαρχία Λεμεσού

Καθήκοντα:

Η κάλυψη της επικαιρότητας και θεμάτων τοπικού ή άλλου ενδιαφέροντος, με έδρα την Πόλη και Επαρχία της Λεμεσού μέσω ρεπορτάζ και ζωντανών συνδέσεων για τις ανάγκες των ενημερωτικών και ψυχαγωγικών εκπομπών του σταθμού.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στη Δημοσιογραφία ή άλλο συναφή κλάδο

  • Καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών

  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Αιτήσεις γίνονται δεκτές με την αποστολή βιογραφικού σημειώματος στο hr@antenna.com.cy μέχρι τις 31/1/23. Θα γίνει επικοινωνία μαζί σας μόνο στην περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το Τμήμα Προσωπικού του Αντέννα στο 22200200.