Ψάξε τώρα

Πολιτικός Μηχανικός ή Επιμετρητής

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CC48307
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Εκ μέρους πελάτη μας που δραστηριοποιείται στον κατασκευαστικό τομέα, ζητά την άμεση πρόσληψη Πολιτικού Μηχανικού γραφείου ή Επιμετρητή.

Απαραίτητα προσόντα:

• Απόφοιτος πανεπιστημίου του κλάδου Επιμετρήσεων ή Πολιτικής Μηχανικής που να έχει την δυνατότητα να εγγραφεί στο ΕΤΕΚ.

• Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας.

• Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office.

• Γνώση των λογισμικών AutoCAD και MS Project.

• Μόνιμος κάτοικος Κύπρου.

Καθήκοντα:

• Διαχείριση συμβολαίων

• Διαχείριση υπεργολάβων βάσει χρονοδιαγράμματος έργου

• Ετοιμασία ενδιάμεσων πιστοποιητικών πληρωμών

• Επιμέτρηση ποσοτήτων

• Ετοιμασία προσφορών

• Επικοινωνία με αρχιτέκτονες και υπεργολάβους

• Γενικά γραφειακά καθήκοντα αναλόγως ανάγκης όπως διαχείριση επικοινωνίας, payroll, αρχειοθέτηση εγγράφων.

Προηγούμενη εμπειρία δεν είναι απαραίτητη αλλά θεωρείται επιπρόσθετο προσόν.

Μισθός €20000 και άλλα ωφελήματα αναλόγως προσόντων.

Για περισσότερες πληροφορίες και την διαδικασία υποβολής αίτησης, παρακαλώ όπως συνδεθείτε με το UCY Career Centre System (Student Log In for UCY students and Sign up as Graduate for UCY alumni).

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;