Ψάξε τώρα

Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#YS47365
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Γ. Σκεμπετζής & Υιοί ΛΤΔ, εισαγωγείς μηχανημάτων εφοδιαστικής αλυσίδας, ζητά να προσλάβει άμεσα Ηλεκτρολόγο Αυτοκινήτων για Λεμεσό.

Προσόντα & Καθήκοντα:

  • Γνώση της ελληνικής ή αγγλικής γλώσσας
  •  Επιδιόρθωση ηλεκτροκίνητων μηχανημάτων
  •  Επιδιόρθωση μοτέρ και ηλεκτρικών εγκαταστάσεων
  •  Συντήρηση ηλεκτρικών μηχανήματων
  •  Ικανότητα κατανόησης ηλεκτρικού σχεδίου (επιπλέον προσόν)

Παροχές:

  •  Εκπαίδευση σε διαγνωστικά προγράμματα
  •  Αρίστο εργασιακό περιβάλλον
  •  Προοπτική ανέλιξης
  •  Πλήρες ωράριο
  •  Παρέχεται χρονιαίο μπόνους

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@skembedjis.com ή επικοινωνήσετε στο 7000 44 40.