Ψάξε τώρα

Συντονιστής/ ρια Εκτελέσεων Έργων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AN47354
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

 H ANCO Catering Equipment Ltd, μια από τις πρωτοπόρους εταιρείες στον τομέα του επαγγελματικού εξοπλισμού μαζικής εστίασης, λόγω επέκτασης των εργασιών της ζητά να προσλάβει άμεσα ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ/ΡΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΕΩΝ ΕΡΓΩΝ

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης με έδρα στην Λευκωσία και εργασία Παγκύπρια.

Καθήκοντα

• Να παρουσιάζεται στα site-meetings των έργων για συζήτηση με τους αρχιτέκτονες, μηχανικούς, υδραυλικούς και ηλεκτρολόγους των πελατών μας.

• Να βοηθάει στις σημάνσεις των ηλεκτρομηχανολογικών υπηρεσιών που χρειάζονται τα μηχανήματα μας βάσει του σχεδίου μας με την διάταξη των μηχανημάτων μας.

 • Να συντονίζει με τους παραδότες & τεχνικούς μας την παράδοση, positioning & εγκατάσταση των μηχανημάτων βάσει του σχεδίου με την διάταξη των μηχανημάτων μας.

• Κατά την περίοδο της εκτέλεσης ενός έργου να προβαίνει στις αναγκαίες μετρήσεις των χωρών και να δίνει τις πραγματικές διαστάσεις των ανοξείδωτων κατασκευών όπως αυτές διαμορφώνονται από την μέτρηση προς τον Υπεύθυνο Παραγωγής των ανοξείδωτων κατασκευών.

• Να βοηθάει το τμήμα πωλήσεων στην τιμολόγηση της παραγγελίας.

Απαραίτητα Προσόντα

- Απόφοιτος τεχνικής σχολής ή δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Κάτοχος πτυχίου στη μηχανολογία θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

- Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας

- Άριστη γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή

- Δυναμική προσωπικότητα με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες με πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

- Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών στα καθήκοντα της θέσης

- Ικανότητα συντονισμού δραστηριοτήτων και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων

- Ευχάριστος και δυναμικός χαρακτήρας

- Εργατικότητα και συνέπεια Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν. Εμπειρία στον τομέα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Παροχές

-Εταιρικό αυτοκίνητο και τηλέφωνο - Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας - Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας δυναμικά αναπτυσσόμενο Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο nicholas@anco.com.cy . Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας