Ψάξε τώρα

Sales Assistants – UNDIZ (Nicosia/Limassol)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VL47294
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Για εσένα που αγαπάς την μόδα, λατρεύεις να έρχεσαι σε επαφή με κόσμο και η εξυπηρέτηση είναι η δεύτερη φύση σου. Έλα στην ομάδα του UNDIZ!

O Όμιλος Εταιρειών Voici La Mode λειτουργεί τα καταστήματα UNDIZ και αναζητά Sales Assistants στη Λευκωσία και Λεμεσό

Καθήκοντα

  • Διασφαλίζει την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Εφαρμόζει πρακτικές για αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Καλή γνώση προϊόντων, έλεγχος και αναπλήρωση προϊόντων
  • Διατήρηση άριστης εμφάνισης του καταστήματος
  • Άριστη συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας

Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικότητα
  • Πάθος για την εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες προώθησης πωλήσεων
  • Ευελιξία για ωράρια εργασίας σε βάρδιες
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Προσφέρουμε

Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας που περιλαμβάνει:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • 13ο μισθό
  • Μηνιαίο bonus
  • Έκπτωση προσωπικού σε όλα τα brands του Ομίλου
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης

Παρακαλούμε όπως συμπληρώσετε την αίτησή σας ηλεκτρονικά στο     https://voicilamode.com/careers/   ή στείλτε το βιογραφικό σας στο  recruitment.arc@voici-la-mode.com  με την ένδειξη  Ref. UZ/SA/01

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι/ες οι οποίοι πληρούν τα κριτήρια της θέσης.