Ψάξε τώρα

ICTS - Ελεγκτές/τριες Ασφαλείας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#IA47155
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η ICTS, ηγέτης στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων ασφάλειας, ενδιαφέρεται να προσλάβει Ελεγκτές/τριες Ασφαλείας για τους Αερολιμένες Λάρνακας και Πάφου .… ανατροπή στις αμοιβές … ΠΡΩΤΟΣ ΜΙΣΘΟΣ €5,90/ΩΡΑ

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Ολοκληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
  • Υπευθυνότητα
  • Ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Κατοχή άδειας φρουρού θα αποτελεί πλεονέκτημα (εάν δεν υπάρχει, η εταιρεία μας είναι πρόθυμη να σας βοηθήσει να αποκτήσετε την άδεια φύλακα)

Καθήκοντα

  • Έλεγχος ασφάλειας επιβατών και χειραποσκευών στον Αερολιμένα
  • Έλεγχος επιβατών και αποσκευών στους χώρους του Αερολιμένα με την χρήση ειδικών μηχανημάτων
  • Οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία στους χώρους του Αερολιμένα με τη χρήση ειδικών μηχανημάτων
  • Οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία ή καθήκοντα σχετικά με την παροχή υπηρεσιών φρούρησης και ασφάλειας στον Αερολιμένα

Η εταιρεία προσφέρει

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
  • Συνεχής εκπαίδευση ανέλιξης
  • Άλλα ωφελήματα

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στο email: hr@icts.cy.net ή επικοινωνήσουν με το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της εταιρείας στο +357 24505222 ή στο +357 99980156

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;