Ψάξε τώρα

Ταμίες- M&S Λεμεσός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SF47002
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

SYMEONIDES FASHION HOUSE LTD

Θέλεις να εργαστείς στον κόσμο της μόδας και να κάνεις ένα δυναμικό ξεκίνημα στον χώρο του λιανικού εμπορίου σε μια παγκοσμίου φήμης εταιρεία; Εάν η απάντηση είναι ναι, τότε έχουμε για σένα την κατάλληλη θέση εργασίας! Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd  - Marks & Spencer αναζητά Ταμίες για το κατάστημα τους εντός του My Mall. Δεν χρειάζεται προϋπηρεσία, απλά θετική διάθεση και όρεξη για δουλειά!

Ταμίες – στην Λεμεσό (My Mall)

Αρμοδιότητες

  • Λειτουργία ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Απολαβές και Ωφελήματα

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • 14ος μισθός
  • Ανταγωνιστικό σύστημα κινήτρων (Βonus Scheme)
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • 20% έκπτωση στα προϊόντα Marks & Spencer
  • 15% έκπτωση στα υπόλοιπα καταστήματα του ομίλου εταιρειών Symeonides - Costa Coffee και στα καταστήματα Mothercare (σε όλες τις πόλεις)

 Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.eu ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22740659.

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680