Ψάξε τώρα

Μπαρίστα| No experience required

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#TM46861
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Το The Melting Pot concept store που βρίσκεται στο κέντρο της Λεμεσού, ζητά μπαρίστες για πλήρη ή μερική απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία υψηλής ποιότητας προϊόντων καφέ και συναφών ροφημάτων
  • Χειρισμός της ταμειακής μηχανής, είσπραξη και διαχείριση μετρητών και καρτών.
  • Παραγγελίες και σερβίρισμα
  • Σχολαστικός καθαρισμός και συντήρηση του εξοπλισμού και των μηχανημάτων
  • Αυστηρή τήρηση των κανονισμών του καταστήματος σχετικά με το πρόγραμμα εργασίας, τρόπους συμπεριφοράς, ένδυσης και προσωπικής υγιεινής
  • Λεπτομερής γνώση του μενού

Πρέπει να διαθέτει:

  • Ευχάριστη και ευγενική προσωπικότητα
  • Αγάπη για τον καφέ
  • Χαρακτήρα κοινωνικό και επικοινωνιακό
  • Άριστη γνώση αγγλικής και ελληνικής γλώσσας
  • Απολυτήριο λυκείου ή ισοδύναμου ιδρύματος
  • Μεθοδικότητα, οργανωτικότητα και ταχύτητα στη λήψη αποφάσεων
  • Δυνατότητα εργασίας με άνεση κάτω από συνθήκες πίεσης
  • Ευχέρεια λειτουργίας εντός ομάδας.
  • Ευελιξία στις βάρδιες του καταστήματος και σε ανάγκες που τυχόν να παρουσιαστούν για επιπλέον ώρες εργασίας

Προσφέρουμε:

  • Πολύ καλό πακέτο απολαβών
  • Αυξήσεις αναλόγως απόδοσης.
  • Μόνιμη απασχόληση.
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Προηγούμενη πείρα δεν είναι απαραίτητη.

Για πληροφορίες παρακαλούμε επικοινωνήστε με email: info@themeltingpotconcept.com ή στα τηλέφωνα 25109725 και 99766749.

Για τα προσωπικά στοιχεία των υποψηφίων θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;