Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος Τμήματος Εξαρτημάτων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#YS46815
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Γ. Σκεμπετζής & Υιοί ΛΤΔ εισαγωγείς μηχανημάτων εφοδιαστικής αλυσίδας, επιθυμεί να εντάξει στην ομάδα της 1 άτομο για το κατάστημα Λεμεσού και 1 άτομο για το κατάστημα Λευκωσίας για την θέση Υπεύθυνου Τμήματος Εξαρτημάτων.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση παραγγελιών εξαρτημάτων
  • Παραλαβή και αποθήκευση των παραγγελιών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές
  • Συνεργασία με το συνεργείο
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση επιστροφών
  • Διενέργεια απογραφής

Προσόντα:

  • Γνώση της ελληνικής ή αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Γνώσεις μηχανολογίας
  • Οργανωτικός/ή
  • Βασικές γνώσεις υπολογιστή
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί προσόν

Παρεχεται μισθός αναλόγως προσόντων και ετήσιο μπόνους.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο careers@skembedjis.com με τίτλο SPM1122 ή επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 7000 44 40.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;