Ψάξε τώρα

Τεχνικός Χημείου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DP46584
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η φαρμακευτική εταιρεία Delorbis Pharmaceuticals Ltd ζητά να προσλάβει άτομο για πλήρη απασχόληση ως Τεχνικός Χημείου.

Καθήκοντα:

  • Δειγματοληψία πρώτων υλών, τελικών προϊόντων και υλικών συσκευασίας.
  • Να γίνεται ανάλυση ταυτοποίησης με Raman ή FT-IR.
  • Να εφαρμόζει όλους τους κανόνες cGMP/GLP.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Τεχνικής Σχολής ή Λυκείου
  • Βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα

Παρακαλείσθε όπως αναφέρετε τον κωδικό QCT-100για τη συγκεκριμένη θέση και να αποστείλετε το βιογραφικό σας το αργότερο μέχρι τη 16η Δεκεμβρίου 2022 στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@delorbispharma.eu

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με εμπιστευτικότητα.

DELORBISPHARMACEUTICALSLTD

Βιομηχανική Περιοχή Εργατών

Οδός Αθηνών 17, 2643 Εργάτες

www.delorbispharma.eu