Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος συντήρησης πισίνων (κολυμβητικων υδατοδεξαμενών)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BB46485
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το άτομο που θα προσληφθεί θα είναι υπεύθυνο για τη διασφάλιση της σωστής λειτουργίας των πισίνων (κολυμβητικων υδατοδεξαμενών) που έχει υπό την επίβλεψη της η εταιρεία, παρέχοντας επαγγελματική εξυπηρέτηση και ποιοτικό αποτέλεσμα.

Καθήκοντα:

  • Επιθεώρηση Πισίνων
  • Συχνή συντήρηση των πισίνων – καθαρισμός με προβλεπόμενες διαδικασίες διασφάλησης ποιότητας και σωστής λειτουργικότητας
  • Συμπλήρωση της λίστας τεχνικού ελέγχου μηχανοστασίου
  • Έλεγχος χημικών ουσιών πισίνας και διατήρηση στα σωστά επίπεδα
  • Ευελιξία, ομαδικότητα και προθυμία

Προσόντα:

  • Γνώση χρήσης χημικών ουσιών πισίνας
  • Γνώση λειτουργίας εξοπλισμού πισίνας
  • Άδεια Οδηγήσεως
  • Γνώση Ελληνικής γλώσσας
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Ωφελήματα:

  • Η εταιρεία μας προσφέρει ένα ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων βάσει εμπειρίας.
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές ανέλιξης μακροχρόνιας συνεργασίας
  • Ολόχρονη εργασία
  • Πενθήμερη εργασία, Δευτέρα - Παρασκευή
  • 13ος μισθός

Παρακαλώ όπως υποβάλετε την αίτηση σας εδώ