Ψάξε τώρα

Panoramic Balloon Designs - Graphic Designer

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PB46293
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Panoramic Balloon Designs ζητά να εντάξη στην ομάδα της Graphic Designer για τον χειρισμό εκτυπωτικών μηχανών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Γραφικών Τεχνών
  • Απαραίτητη εμπειρία στα προγράμματα Adobe Photoshop, Illustrator και InDesign
  • Δημιουργικό μυαλό με υψηλή αισθητική
  • Δυναμική προσωπικότητα με άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης και βάση χρονοδιαγράμματος

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός εκτυπωτικών μηχανών
  • Παραγωγή έργου από την ιδέα μέχρι την ολοκλήρωση του
  • Παράδοση εργασιών εντός χρονοδιαγράμματος

Τι προσφέρουμε:

  • Σταθερό μισθό
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας και το portfolio σας στο panoramic@cytanet.com.cy

Tηλ.: 25721310