Ψάξε τώρα

Οδηγός Ρυμουλκού

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#YS45926
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Γ. Σκεμπετζής & Υιοί ΛΤΔ εισαγωγείς μηχανημάτων εφοδιαστικής αλυσίδας, ζητά να προσλάβει άμεσα Οδηγό Ρυμουλκού 26Τ για μεταφορές βαρέων οχημάτων για Λεμεσό.

Καθήκοντα και Προσόντα:

  •  Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας Οδηγού
  •  Επαγγελματική Αδεια Οδηγού
  •  Τήρηση Κανόνων Ασφαλείας
  •  Συνέπεια και Επαγγελματισμός
  •  Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  •  Μισθός αναλόγως προσόντων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση careers@skembedjis.com με τίτλο: DRV0622.

Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο 7000 4440.

Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικά.