Ψάξε τώρα

Ταμίες- M&S Λεμεσός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SF44469
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

SYMEONIDES FASHION HOUSE LTD

Θέλεις να εργαστείς στον κόσμο της μόδας; Θέλεις να γίνεις μέλος μιας παγκοσμίου φήμης εταιρείας καταστημάτων; Εάν η απάντηση είναι ναι, τότε βρήκες την κατάλληλη θέση εργασίας!!! Η εταιρεία Symeonides Fashion House Ltd  - Marks & Spencer ζητά να προσλάβει:

Ταμίες – στην Λεμεσό

Αρμοδιότητες

  • Λειτουργία ταμείου
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Τουλάχιστον 1 χρόνο εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Απολαβές και Ωφελήματα
Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων (13ος και 14ος μισθός, ταμείο προνοίας και άλλα).

 Αιτήσεις
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@symeonides.eu

Σημειώστε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους εντός τριών εβδομάδων.

Symeonides Fashion House Ltd – Marks & Spencer

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

P.O.Box 22242, ΛΕΥΚΩΣΙΑ

Τηλ: 22740740, Φαξ: 22480680