Ψάξε τώρα

Picker (Επαρχία Λάρνακας)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CK44092
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ ζητά να προσλάβει Picker για το κατάστημα της στην επαρχία Λάρνακας.

Καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και οκολήρωση παραγγελιών προς παράδοση.
  • Συνεργασία και επικοινωνία με πωλητές για την άμεση εξυπηρέτηση των πελατών.
  • Διασφάλιση της καθαριότητας του χώρου εργασίας.
  • Τακτοποίηση και ταξινόμηση των ανταλλακτικών στα ράφια.
  • Τήρηση και συμμόρφωση με τις διαδικασίες και τους κανόνες της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου.
  • Εργατικό, ευγενικό, συνεργάσιμο άτομο.

Άλλες πληροφορίες:

  • Ωράριο εργασίας μεταξύ των ωρών 08:00 και 17:30, Δευτέρα μέχρι Παρασκευή.
  • Εργασία πλήρους απασχόλησης.
  • 13ος μισθός.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com αναφέροντας τον τίτλο της θέσης ή επικοινωνούν τηλεφωνικώς στο 22620010.