Ψάξε τώρα

Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DT43321
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Αναζητούμε να προσλάβουμε έμπειρο τεχνικό Η/Υ -  βοηθος καταστηματος για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Η Cartridge World είναι μια Παγκόσμια αλυσίδα που δραστηριοποιείται στην Κύπρο εδώ και 20 χρόνια. Είμαστε ειδικοί στις υπηρεσίες εκτύπωσης και υπολογιστών για το σπίτι και το γραφείο.

Βασικά καθήκοντα

  • Αντιμετώπιση προβλημάτων και επισκευή υπολογιστών, φορητών υπολογιστών και εκτυπωτών
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης και βοήθειας στους πελάτες για θέματα εξαρτημάτων και λογισμικού στο κατάστημα αλλά και με επισκέψεις στο χώρο εργασίας τους.
  • Αναβάθμιση και εγκατάσταση λογισμικού σε υπολογιστές και φορητούς υπολογιστές

Επιπλέον, θα πρέπει να συνεργαστείτε με τους συναδέλφους σας γιανα:

  • Βοηθήσετε στη λειτουργία του καταστήματος αποτελεσματικά και αποδοτικά
  • Αυξήσετε τις πωλήσεις με βάση την καλύτερη δυνατή εξυπηρετήση πελατών

Προσόντα /Εμπειρία

  • Τριετές Πτυχίο ανώτατης εκπαίδευσης (Bachelordegree)
  • Παθιασμένος με την τεχνολογία
  • Καλή γνώση προϊόντων πληροφορικής
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Άριστες δεξιότητες στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Εμπειρία σε αντίστοιχο ρόλο σε αυτόν τον κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησηςμε λευκό ποινικό μητρώο
  • Επιθυμία για επαγγελματική ανέλιξη

Τι προσφέρουμε

o Ανταγωνιστικό μισθό + προμήθεια

o Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης

o Φιλικό περιβάλλον εργασίας

Για να κάνετε αίτηση, στείλτε το βιογραφικό σας και μια σύντομη συνοδευτική επιστολή στην ηλεκτρονική διεύθυνση hp@cwcyprus.com