Ψάξε τώρα

Πωλητής/τρια – χωρίς προηγούμενη προϋπηρεσία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#ML42783
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση / Πρακτική Άσκηση

Διαφημιστική εταιρεία έχοντας έδρα την Λάρνακα, αναζητά πωλητές για την ευρύτερη περιοχή της Λάρνακας, με σκοπό την περαιτέρω αύξηση του πελατολογίου του πελάτη που έχει αναλάβει.

Προσόντα:
1.       Ικανότητες διαπραγμάτευσης και επίλυσης προβλημάτων

2.       Ευχέρεια λόγου και ομαδικού πνεύματος

3.       Αρμοδιότητες

4.       Να επισκέπτονται νέους και υφιστάμενους πελάτες σύμφωνα με το πρόγραμμα των επισκέψεων, να εφαρμόζουν τεχνικές πωλήσεων και να παρακολουθούν την πορεία της.

Η εταιρεία προσφέρει πλήρη εκπαίδευση με πιστοποιήσεις πάνω στο Μάρκετινγκ, την διαφήμιση το HR και τις πωλήσεις.

Πιστεύουμε ότι ένας λόγος της επιτυχίας μας τα τελευταία χρόνια είναι ότι κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να παρέχουμε φιλικό και επαγγελματικό περιβάλλον, συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης. Προσφέρουμε ίσες ευκαρίες για όλους τους εργαζόμενους είτε αυτοί είναι χρόνια στην εταιρεία μας είτε είναι καινούργιοι στον χώρο.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο cvsalesmarketing1@gmail.com εώς 31/08/2022.

Είδος εργασίας: Πλήρης απασχόληση, μόνιμη