Ψάξε τώρα

Γραμματειακό Λειτουργό (Front office -Secretary)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#EE41175
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία En-Ergon Scientific EES Ltd που δραστηριοποιείται στον χώρο του επιστημονικού εξοπλισμού και προσφέρει προϊόντα υψηλής τεχνολογίας και ποιότητας σε εκπαιδευτικά και ερευνητικά κέντρα, βιομηχανικές μονάδες, εργαστήρια ποιοτικού ελέγχου, εργαστηριακές και κλινικές μονάδες νοσοκομείων, τόσο στο δημόσιο όσο και στον ιδιωτικό τομέα, αναζητά Γραμματειακό Λειτουργό (Front office -Secretary),  για απασχόληση στη Λευκωσία.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα με οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ
  • Επαγγελματική εμπειρίας σε θέση σχετικού αντικειμένου θα συνεκτιμηθεί

Καθήκοντα/Ευθύνες :

  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικών εγγράφων.
  • Οργάνωση και εκτέλεση των καθημερινών εργασιών του γραφείου Αρχειοθέτηση
  • Σύσταση επιστολών/ προσφορών και άλλων εγγράφων
  • Προετοιμασία προσφορών
  • Οργάνωση διαδικασιών γραφείου/ ISO
  • Υποστήριξη τμήματος πωλήσεων

Προσφέρονται:

  • Iκανοποιητικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων αναλόγως προσόντων
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης σ’ ένα σύγχρονο και αξιοκρατικό περιβάλλον

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;