Ψάξε τώρα

Λειτουργοί Εξυπηρέτησης Aγροτουριστικής Μονάδας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AT40762
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Ζητείται Ζευγάρι (Λειτουργοί Ξενοδοχειακής μονάδας) για εξαήμερη ολόχρονη εργασία στο αγροτουριστικό παραδοσιακό ξενώνα Απόκρυφο στο χωριό Λόφου, στην επαρχία Λεμεσού.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών κατα την διαμονή τους στον ξενώνα.

  • Υποδοχή πελατών κατά την άφιξη και αναχώρηση (check in / check out)

  • Σερβίρισμα πελατών ξενοδοχείου και μικρού εστιατορίου

  • Καθάρισμα μικρής κολυμβιτικής δεξαμενής του ξενώνα.

  • Οργάνωση και στίσημο τραπεζιών εστιατορίου.

Προσόντα:

  • Απαραίτητη πολύ καλή γνώση Αγγλικής, Ελληνικής γλώσσας και χρήσης Η/Υ.

  • Προϋπηρεσία ή σπουδές στα ξενοδοχειακά θα ληφθούν υπόψη.

  • Κάτοχος άδειας οδήγησης

Προσφέρονται:

  • Διατροφή & στολές.

  • Άδειες 4 εβδομάδες το χρόνο

  • Κοινωνικές Ασφαλίσεις & Γενικό Σύστημα Ασφάλισης Υγείας (ΓΕΣΥ)

  • Ανάλογος διαμερισμός φιλοδωρήματος πελατών

  • Επίσης παρέχεται διαμονή και διατροφή εντός του ξενώνα. (2 άτομα ανα δωμάτιο)

Στο χώρο εργάζονται άλλα 4 άτομα: Μάγειρας, Βοηθός, Kαθαρίστρια. και 3 άτομα στα κεντρικά γραφεία στην Λεμεσό (Λογιστές και τμήμα κρατήσεων).

Για πληροφορίες αποστείλατε Βιογραφικό στο Email: info@apokryfo.com

Τηλ. +357 99452632

Website: www.apokryfo.com