Ψάξε τώρα

Υπάλληλος Πρακτορείου Στοιχημάτων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CH32018
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

H Megabet Plus, η μεγαλύτερη αλυσίδα υπηρεσιών στοιχήματος στην Κύπρο, στο πλαίσιο ανάπτυξης της εταιρείας ζητά για άμεση πρόσληψη Υπάλληλο Πρακτορείου Στοιχημάτων για το υποκατάστημα στον Αστρομερίτη, επαρχία Λευκωσίας.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Ταμείο

Προσόντα:

  • Σοβαρό, υπεύθυνο, επικοινωνιακό άτομο
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση στα Αγγλικά θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Λευκό ποινικό μητρώο - Απαραίτητο

Βιογραφικά όπως αποσταλούν στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@megabetplus.co μέχρι τις 31/10/21 ή τηλεφωνήστε στο 22207800.

Όλα τα βιογραφικά θα διαχειριστούν με αυστηρή εμπιστευτικότητα.