Ψάξε τώρα

Costa Coffee Shift Leader - Πάφος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SC31732
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Υπεύθυνος Βάρδιας - Πάφος

Οι Υπεύθυνοι Βάρδιας διοικούν την ομάδα σε βάρδιες που ο/η υπεύθυνος καταστήματος απουσιάζει, σύμφωνα με τα πρότυπα των Costa Coffee. Εκπαιδεύουν και στηρίζουν τους Barista, ώστε να προσφέρουν την αξεπεραστη εμπειρία Costa Coffee στους πελάτες μας. Για να γίνεις και εσύ ένας επιτυχημένος/ μια επιτυχημένη Υπεύθυνος/η Βάρδιας/Barista Maestro πρέπει να είσαι πιστοποιημένος/η Barista, να συμπληρώσεις το Barista Maestro Core skills training workbook και να εκπαιδεύσεις πλήρως ένα νέο μέλος της ομάδας.

Πιο συγκεκριμένα προσφέρουμε τα ακόλουθα:

  • Ανταγωνιστίκες μισθολογικές απολάβες
  • 23 μέρες ετήσιας άδειας
  • Φιλοδώρημα Χριστουγέννων (13ος μισθός)
  • Δωρεάν ροφήματα στην βάρδια
  • 50% έκπτωση στα προϊόντα Costa Coffee (συμπεριλαμβανομένου των τροφίμων)
  • 15% έκπτωση στα υπόλοιπα καταστήματα του ομίλου εταιρειών Symeonides - Marks & Spencer (Λεμεσός, Λάρνακα, Πάφος και Παραλίμνι) και στα καταστήματα Mothercare (σε όλες τις πόλεις)
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες ανέλιξης και πετυχημένης πορείας μέσα στην εταιρεία
  • Ολόχρονη θέση εργασίας

Καθήκοντα:

  • Ετοιμασία ροφημάτων
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διοίκηση προσωπικού

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 1 χρόνο σχετικής πείρας
  • Πτυχίο στη Διοίκηση Ξενοδοχειακών Μονάδων ή Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο συναφή κλάδο, θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ
  • Επιθυμία για μάθηση ώστε να γίνουν brand ambassadors των Costa Coffee!

Αιτήσεις:

Εάν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέλος της παγκοσμίου φήμης αλυσίδας Costa Coffee και να ξεκινήσεις μια πετυχημένη καριέρα στην βιομηχανία του καφέ, τότε μπορείς να μας στείλεις το βιογραφικό σου στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@costacoffee.com.cy ή μέσω της ιστοσελίδας  https://www.costacoffee.com.cy/el/career/ypeythynos-bardias ή να επικοινωνήσεις μαζί μας στο τηλέφωνο 22572088

Λόγο ότι λαμβάνουμε μεγάλο όγκο βιογραφικών θα απαντηθούν μόνο επιλεγμένοι υποψήφιοι.