Ψάξε τώρα

Marks & Spencer Sales Assistant – Τμήμα Τροφίμων (Λευκωσία)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VL31184
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

COMMERCIAL LOGOS - Fashion - Marks & Spencer | Marks and spencer, Spencer store, Vector logo

Το πάθος μας είναι να παρέχουμε πάντα άριστη εξυπηρέτηση στους πελάτες μας. Η αφοσίωση στην ποιότητα βρίσκεται στο επίκεντρο της φιλοσοφίας και των αξιών μας. Αναζητούμε άτομα που μοιράζονται τις ίδιες αξίες για να ενταχθούν στην ομάδα μας

Καθήκοντα

  • Διασφάλιση της άριστης εξυπηρέτησης των πελατών
  • Εφαρμογή των διαδικασιών Ασφάλειας & Υγείας, HACCP και των σχετικών κανονισμών Υγιεινής Τροφίμων
  • Αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη των στόχων του τμήματος τροφίμων
  • Έλεγχος και αναπλήρωση προϊόντων στα ράφια
  • Ορθή χρήση ταμείου
  • Διατήρηση άριστης εμφάνισης του τμήματος
  • Άριστη συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας

Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικότητα
  • Πάθος για την εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες προώθησης πωλήσεων
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας