Ψάξε τώρα

CELIO - Sales Assistants - Nicosia

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#VL31098
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Τα καταστήματα γαλλικής ανδρικής μόδας CELIO μέλος του Ομίλου Voici la Mode ζητούν να προσλάβουν Sales Assistants για τη Λευκωσία

Καθήκοντα

  • Διασφαλίζει την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Εφαρμόζει πρακτικές για αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη των στόχων του καταστήματος
  • Καλή γνώση προϊόντων, έλεγχος και αναπλήρωση προϊόντων
  • Διατήρηση άριστης εμφάνισης του καταστήματος
  • Άριστη συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας

Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικότητα
  • Πάθος για την εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητες προώθησης πωλήσεων
  • Ευελιξία για ωράρια εργασίας σε βάρδιες
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Προσφέρουμε

Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας που περιλαμβάνει:

  • Μισθό αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • 13ο μισθό
  • Μηνιαίο bonus
  • Έκπτωση προσωπικού σε όλα τα brands του Ομίλου
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές ανέλιξης

Παρακαλούμε όπως συμπληρώσετε την αίτησή σας ηλεκτρονικά στο https://voicilamode.com/careers/  ή στείλτε το βιογραφικό σας στο jobscelio@voici-la-mode.com με την ένδειξη  Ref.HR/C/SA05

Θα ειδοποιηθούν μόνο οι υποψήφιοι/ες οι οποίοι πληρούν τα κριτήρια της θέσης.