Ψάξε τώρα

Βοηθός Λογιστηρίου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#SC28875
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Βοηθός  Λογιστηρίου

Η παγκοσμίου φήμης αλυσίδα καφετεριών Costa Coffee,ζητά άμεσα για πρόσληψη Βοηθό Λογιστηρίου για τα κεντρικά γραφεία του στην Λευκωσία.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχωρήσεις δεδομένων/ Ενημέρωση λογιστικού προγράμματος
  • Συμφιλίωση λογαριασμών (Τραπεζών, Πελατών, Προμηθευτών)
  • Ετοιμασία και πληρωμές Φ.Π.Α, Κοινωνικών Ασφαλίσεων, Άμυνα, ΓΕ.ΣΥ
  • Γενικά καθήκοντα λογιστηρίου, συλλογή στοιχείων και δεδομένων και αρχειοθέτηση

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πιστοποιητικό LCCI higher ή Πτυχίο στην Λογιστική ή Οικονομικά ή σε συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Τουλάχιστον 1 χρόνον εμπειρίας σε λογιστήριο
  • Δεξιότητες Ομαδικής Εργασίας
  • Δέσμευση και Διακριτικότητα
  • Γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

Απολαβές και Ωφελήματα

Προσφέρουμε ένα πρόγραμμα συνολικών ωφελημάτων που περιλαμβάνει τα ακόλουθα:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • 13ος μισθός
  • Εκπτωτική Κάρτα Ομίλου

Αιτήσεις

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@costacoffee.com.cy  με θέμα "Βοηθός Λογιστηρίου" ή να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο 22572088

Ενημερώνουμε ότι λόγω του τεράστιου αριθμού αιτήσεων που δεχόμαστε θα απαντήσουμε μόνο στους επιτυχόντες υποψηφίους .

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;