Ψάξε τώρα

Τεχνικός καλωδίωσης τηλεπικοινωνιακών δικτύων οπτικών ινών και δομημένης καλωδίωσης

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BS23475
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου/Τεχνικής Σχολής
  • Πτυχίο ανώτερης σχολής στον κλάδο τηλεπικοινωνιών ή συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Λευκό ποινικό μητρώο
  • Κατοχή άδειας οδήγησης

Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση δομημένης καλωδίωσης οπτικών ινών εντός κτιρίων
  • Διασφάλιση ποιοτικού αποτελέσματος των εργασιών
  • Διαχείριση υλικών – αναλώσιμων
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και εφαρμογών
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Μισθός αναλόγως προσόντων.

Για Διευθέτηση προσωπικής συνέντευξης παρακαλώ όπως στείλετε το  βιογραφικό σας στο info@bluesun.com.cy