Ψάξε τώρα

Νυκτερινός Φύλακας

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#CM23249
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

    Καθήκοντα

    Σε συνεργασία με τον Υπεύθυνο Υποδοχής, να είναι υπεύθυνος στην διατήρηση της ασφάλειας του ξενοδοχείου κατά την διάρκεια της νύχτας, για την μεταφορά των αποσκευών των πελατών και για την καθαριότητα του χώρου των αποσκευών καθώς και την επίβλεψη του πάρκινγκ.

    Προσόντα

    • Καλή γνώση Αγγλικών. Δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

    • Προυπηρεσία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

    Επικοινωνία

    Παρακαλώ όπως σταλεί το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση  cavofnb@cytanet.com.cy ή φαξ: 23832051.

    Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να  επικοινωνήσετε  από Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00π.μ - 16:00μ.μ. στο τηλ. 23832043 ή email: cavofnb@cytanet.com.cy