Ψάξε τώρα

Ermes Group - Junior Software developer, SQL, business analysis & EDI officer

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#ED21983
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το Συγκρότημα ERMES, ο μεγαλύτερος οργανισμός λιανικού εμπορίου στην Κύπρο και μέλος του Ομίλου CTC, δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη  JuniorSoftwaredeveloper, SQL, businessanalysis & EDIofficerστη Λευκωσία.

Κύρια καθήκοντα και ευθύνες

  • Συντήρηση και παρακολούθηση βάσεων δεδομένων
  • Έγκαιρος σχεδιασμός και ανάπτυξη λύσεων και αναφορών (reports) BI χρησιμοποιώντας τα εργαλεία Visual Studio της Microsoft (SSAS, SSIS, SSRS, Business Intelligence BI toοl).
  • Υποστήριξη χρηστών για θέματα και απορίες  στο εργαλείο BI.
  • Ανάπτυξη εφαρμογών web / windows (Αsp, VB, C #)

Απαιτούμενα προσόντα

  • Δίπλωμα ή πτυχίο στην Πληροφορική, Μηχανική Δικτύων ή/και Υπολογιστών ή οποιοδήποτε άλλο συναφή κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση συστημάτων πληροφορικής και πολύ καλή γνώση λειτουργικού συστήματος (Windows 7 and 10) και Microsoft Office
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία στον τομέα πέραν των τεσσάρων χρόνων
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα να εργάζεται με αυστηρές προθεσμίες
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και ιεράρχησης θεμάτων
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και διαχείρισης στρες
  • Καλή επικοινωνιακή δεξιότητα
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, εχεμύθεια

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών, βάσει προσόντων και εμπειρίας, συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Στα πλαίσια της δέσμευσης μας για προστασία των προσωπικών σας δεδομένων, παρακαλούμε όπως υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω της ιστοσελίδας μας http://www.ctcgroup.com/careers, συμπληρώνοντας την πιο κάτω αίτηση,  μέχρι τις 27/11/2020. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο σε περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.