Ψάξε τώρα

Τεχνικός - Ηλεκτρολόγος

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#GS21932
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία G. Solonos HiTech Solutions Ltd ενδιαφέρεται να προσλάβει Τεχνικό Φωτοβολταϊκών Συστημάτων και Συστημάτων Ασφαλείας, για πλήρη/μόνιμη απασχόληση.

Ζητούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο μέσης εκπαίδευσης
  • Άδεια οδήγησης, τουλάχιστον για την κατηγορία «Β»
  • Στην περίπτωση αρρένων να έχει εκπληρωθεί η στρατιωτική υπηρεσία
  • Πιστοποιητικό Λευκού Ποινικού Μητρώου από την Αστυνομία

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  •  Εγκατάσταση και Συντήρηση Φωτοβολταϊκών Συστημάτων
  •  Εγκατάσταση και Συντήρηση Συστημάτων Ασφαλείας
  • Ηλεκτρολογικές Εργασίες

Κατά την διάρκεια ισχύος της συμφωνίας εργοδότησης θα προσφέρεται ακάθαρτος μηνιαίος μισθός αναλόγως προσόντων ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ 13ος μισθός. Επιπρόσθετα η εταιρεία προσφέρει τα ακόλουθα ταμεία: T.K.A., Τ.Κ.Σ., Τ.Π.Π., Τ. Αν.ΑΔ, ΓΕΣΥ (υποχρεωτικές εισφορές εργοδότη)

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα στην ηλεκτρονική διεύθυνση gshitechsol@cytanet.com.cy

Η επιλογή του υποψηφίου θα γίνει με προσωπική συνέντευξη.

Στην προσωπική συνέντευξη θα κληθούν οι ενδιαφερόμενοι που θα επιλέξει η εταιρεία, μετά από αξιολόγηση των  βιογραφικών σημειωμάτων.

Η εταιρεία δεν είναι υπόχρεα να καλέσει σε προσωπική συνέντευξη όλους τους ενδιαφερόμενους.