Ψάξε τώρα

Junior Product Manager - Λευκωσία

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#IP21797
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει για τα κεντρικά γραφεία:

Αρμοδιότητες:

  • Ενημερώνεται για το νέο product mix και σε συνεννόηση προχωρά σε πρώτες τοποθετήσεις.
  • Διατηρεί κανάλι επικοινωνίας με όλους τους προμηθευτές.
  • Επικοινωνεί σε τακτική βάση με τους προμηθευτές για την αποστολή-εκτέλεση των παραγγελιών από μέρους τους.
  • Επικοινωνεί με τους προμηθευτές για την επιστροφή αποθεμάτων όπου είναι σκόπιμο ή την πίστωση αυτών σε περίπτωση πτώσης τιμής προς ενίσχυση πωλήσεων.
  • Τρέχει και ενημερώνει reports όπου χρειάζεται σχετικά με πωλήσεις-stock ανά προμηθευτή.
  • Παρακολουθεί τις εξελίξεις στον κλάδο του και προτείνει ιδέες που συμβάλουν στη διαφοροποίηση του brand.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Merchandising ή Logistics ή άλλο συναφή κλάδο
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Συνέπεια και έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Προσαρμοστικότητα σε δυναμικό περιβάλλον
  • Ενθουσιασμός και πάθος για το καλύτερο αποτέλεσμα

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση

Για την ομάδα μας αναζητούμε άτομα με πάθος, ευγένεια και χαμόγελο!

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr_cyprus@public.grδηλώνοντας στο θέμα την θέση και την πόλη για την οποία ενδιαφέρεστε.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;