Ψάξε τώρα

Χημείο Ρούδα - Tεχνολόγος Εργαστηρίου

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#RL21070
Τύπος: Μερική Απασχόληση

Το Χημείο Ρούδα αναζητά Βοηθό Κλινικού Εργαστηρίου Άμεσα.

Βασικές αρμοδιότητες/Καθήκοντα Υποψηφίου:

  • Άρτια επαγγελματική συμπεριφορά  προς τους πελάτες
  • Αιμοληψία
  • Χρήση μηχανημάτων εργαστηρίου
  • Εμπειρία στον χώρο κλινικών εργαστηρίων

Δεξιότητες και προσόντα:

  • Απόφοιτη/ος ΤΕΙ ή σχετικού κλάδου
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα να ακολουθεί τις μεθόδους και διαδικασίες του εργαστηρίου
  • Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα και μεθοδικότητα
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα

Απολαβές και ωφελήματα:

  • Η εργασία είναι μερικής απασχόλησης
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Πληρωμένος χώρος εστίασης αυτοκινήτου
  • Μισθός αναλόγως προσόντων

Για πληροφορίες και αιτήσεις επικοινωνήστε με τον κύριο Φρανσίσκο Ρούδα. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22760407 (Δευ-Παρ 07:30-18:00 ). Email:  info@rudaslab.com