Ψάξε τώρα

Ηλεκτρολόγος Τεχνικών Εγκαταστάσεων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#EL20909
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Θέσεις εργασίας - ELS LIMITED

H ELS εταιρεία που δραστηριοποιείται στην Κύπρο και συγκεκριμένα σε Τεχνικά έργα, επενδύοντας στην υποδομή της και την στελέχωση της, ζητά να προσλάβει Ηλεκτρολόγο Τεχνικών Εγκαταστάσεων με γενικά καθήκοντα τα πιο κάτω:

Θέση: Ηλεκτρολόγος Τεχνικών Εγκαταστάσεων

Καθήκοντα:

  • Εγκαταστάσεις Ηλεκτρολογικών κτιριών
  • Εγκαταστάσεις Τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού ή και άλλων συναφή με τις υπηρεσίες συστημάτων της εταιρείας
  • Παροχή Τεχνικής Υποστήριξης
  • Οτιδήποτε άλλο ζητηθεί συναφή με τα παραπάνω καθήκοντα

Προσόντα:

  • Άδεια Ηλεκτρολόγου εργολήπτη ΗΜΥ
  • Απολυτήριο Λυκείου ή/και Τεχνικής Σχολής / Ηλεκτρολογία
  • Εμπειρία στις Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις τουλάχιστον 3 έτη
  • Γνώση των κανονισμών της 17ης έκδοσης Βρετανικών προτύπων
  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Ομαδικότητα

Ωφελήματα

  • Το πακέτο απολαβών θα καθοριστεί ανάλογα με τα προσόντα

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο k.servou@els-services.com

Τηλέφωνο επικοινωνίας +35796474073

Όλοι οι αιτητές θα πρέπει να είναι κάτοχοι Λευκού Ποινικού Μητρώου