Ψάξε τώρα

Σύμβουλος Πωλήσεων, Λεμεσός – ΣΠΛ/07/20

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#HA19448
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Πελάτης μας, εταιρεία εισαγωγείς εξειδικευμένων οικοδομικών υλικών και χρωμάτων ζητά να προσλάβει άτομο να αναλάβει τις πωλήσεις για όλη την Κύπρο.

Καθήκοντα Θέσης:

  • Επισκέψεις σε εργολάβους, εταιρείες ανάπτυξης γης, ελαιοχρωματιστές κ.λπ. με σκοπό την προώθηση των προϊόντων της εταιρείας.
  • Παροχή συμβουλών και επίλυση τεχνικών προβλημάτων πελατών.
  • Ανάπτυξη και παρακολούθηση του πελατολογίου τους.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Σχετική πείρα στον τομέα τουλάχιστο 3 χρόνια
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες.
  • Πτυχίο στην Πολιτική Μηχανική ή Αρχιτεκτονική θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (Word, Excel).

Αν ενδιαφέρεστε για την θέση, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας εδώ https://www.humanasset.com/?p=13555