Ψάξε τώρα

Public - Ε-commerce Website Administrator

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#IP19367
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

​​​​​​Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει για τα κεντρικά γραφεία της Κύπρου στη Λευκωσία:

Ε-commerce Website Administrator

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργεί και ενημερώνει το περιεχόμενο του ιστότοπου (προϊόντα, περιεχόμενο, προσφορές).
  • Συνεργάζεται στενά με άλλα τμήματα της εταιρείας (εμπορικό τμήμα & πωλήσεις) καθώς και με εξωτερικούς συνεργάτες (consultants & media shop) για τη βελτίωση της επισκεψιμότητας και των πωλήσεων μέσω του ιστότοπου.
  • Σχεδιάζει και εφαρμόζει αλλαγές τουιστοτόπου και λειτουργικές βελτιώσεις.
  • Διατηρεί και ενημερώνει το online Marketing Plan.
  • Παρακολουθεί δείκτες απόδοσης στο online περιβάλλον.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Marketing ή Informatics ή e-Commerce ή άλλο συναφή κλάδο
  • Γνώση AdobePhotoshop και HTML κώδικα.
  • Άριστη χρήση Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint).
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος).

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Δυναμισμός, λήψη πρωτοβουλιών και καινοτόμος σκέψη.
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και έμφαση στη λεπτομέρεια.
  • Ενθουσιασμός και προσανατολισμός στην άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Ισχυρό ομαδικό πνεύμα.

Η εταιρία παρέχει:

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών αποδοχών.
  • Διαρκή εκπαίδευση.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση.

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα δηλώνοντας στο θέμα τη θέση, στο hr_cyprus@public.gr