Ψάξε τώρα

Brink's - Ηλεκτρολόγος Τεχνικών Εγκαταστάσεων

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BC19143
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

H Brink's η μεγαλύτερη εταιρεία ασφαλείας στην Κύπρο δραστηριοποιείται από το 1983 και σήμερα εργοδοτεί πέραν των 700 καταρτισμένων σε θέματα ασφάλειας στελεχών. Επενδύοντας στην υποδομή της και την στελέχωση της, η Εταιρεία ζητά να προσλάβει Ηλεκτρολόγο Τεχνικών Εγκαστάσεων με γενικά καθήκοντα τα πιο κάτω:

Θέση: Ηλεκτρολόγος Τεχνικών Εγκαταστάσεων

Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση, συντήρηση και παρακολούθηση λειτουργίας μηχανημάτων και συστημάτων ασφαλείας, συναγερμού, πυρανίχνευσης, πυρασφάλειας, πυρόσβεσης, κλειστών κυκλωμάτων τηλεόρασης και ελέγχου πρόσβασης, αντικλοπής και προστασίας εμπορευμάτων ή και άλλων συναφή με τις υπηρεσίες της εταιρείας συστημάτων
  • Εγκατάσταση και διαχείριση κέντρων λήψης, ελέγχου και διαβίβασης σημάτων συναγερμού
  • Παροχή Τεχνικής Υποστήριξης
  • Οτιδήποτε άλλο συναφή με τα πιο πάνω καθήκοντα ζητηθεί

Προσόντα

  • Άδεια Ηλεκτρολόγου
  • Απολυτήριο Λυκείου ή/και Τεχνικής Σχολής / Ηλεκτρολογία
  • Προηγούμενη Εμπειρία στον τομέα ασφαλείας αποτελεί πλεονέκτημα
  • Καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση χρήσης Η/Υ
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Ομαδικότητα

Ωφελήματα

Το πακέτο απολαβών θα καθοριστεί ανάλογα με τα προσόντα

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr.cy@brinks.com

Τηλέφωνο επικοινωνίας 22745300, 22745343

Όλοι οι αιτητές θα πρέπει να είναι κάτοχοι Λευκού Ποινικού Μητρώου

Αριθμός Άδειας Ιδιωτικού Γραφείου Παροχής Υπηρεσιών Ασφαλείας ΙΓ/Ι004