Ψάξε τώρα

Εξωτερικός πωλητής/ρια για προώθηση εφαρμογών (προγράμματα Η/Υ) & άλλων υπηρεσιών

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AK14651
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η A&C Komodromos Trading Company Ltd ενδιαφέρεται να προσλάβει εξωτερικό πωλητή για προώθηση εφαρμογών(προγράμματα Η/Υ) και αλλων υπηρεσιών που προσφέρει η εταιρεία στην Πάφο, Λεμεσό και Λευκωσία.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση Ελληνικών και Αγγλικών
  • Απαραίτητη Άδεια όδήγησης
  • Διαθέτει, εχεμύθεια, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και αναλυτική σκέψη.
  • Κοινώνικό άτομο με χαρακτήρα,πειθώ, χαμόγελο,ενθουσιασμό και να έχει αποτέλεσμα στις πωλήσεις.

Καθήκοντα:

  • Εύρεση πιθανού πελατολογίου
  • Τηλεφωνική Επικοινωνία με πελάτες
  • Επίσκεψη σε πελάτες και παρουσίαση τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.

Πρόσθετα προσόντα

  • Γνώσεις στην διαχείριση social media. Αν υπάρχουν γνώσεις θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετο προσόν
  • Σύνταξη πηγαίου κείμενου για ιστοσελίδες

Η εταιρία παρέχει:

  • Μόνιμη, πενθήμερη, οκτάωρη εργασία
  • Ικανοποιητικό σταθερό μισθό.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας και θα χρησιμοποιηθούν για σκοπούς εργοδότησης και μόνο. Δεν θα απαντήσουμε στα email που θα λάβουμε λόγω μεγάλου όγκου βιογραφικών, θα ενημερωθούν μόνο τα άτομα που θα προχωρήσουν στο στάδιο της συνέντευξης.

Όσοι ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email office@ackomodromos.com