Ψάξε τώρα

Ψυκτικός

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#YL14282
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η Yialco Ltd δραστηριοποιείται στον χώρο της επαγγελματικής ψύξης και επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της ψυκτικό στο τμήμα τεχνικής υποστήριξης για πλήρη απασχόληση.

Η εταιρεία έχει ως έδρα την Λεμεσό με Παγκύπρια δραστηριοποίηση.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Επιδιόρθωση και συντήρηση ψυκτικού εξοπλισμού – επαγγελματικών ψυγείων, ψυκτικών θαλάμων και κεντρικών συστημάτων ψύξης.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής ως ψυκτικός ή άλλο σχετικό δίπλωμα διαχείρισης ψύξης

Επιπρόσθετα ζητούμενα:

  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ικανότητες ανάληψης πρωτοβουλιών και επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα εφαρμογής μέτρων ασφαλείας
  • Υπευθυνότητα
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία

Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση και πιστοποιητικό καταλληλότητας για την διαχείριση φθοριούχων αερίων στον εξοπλισμό ψύξης κατηγορίας I θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα

Παρακαλούμε όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα ηλεκτρονικά στην διεύθυνση info@yialco.com

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Για πληροφορίες: 25394201