Ψάξε τώρα

Baristas

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#PP13709
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση

Μακεδονίτισσα – Έγκωμη – Λατσιά

Barista

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
  • Άπταιστα Ελληνικά και πολύ καλά Αγγλικά.
  • 1 χρόνο προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση
  • Ικανότητα λειτουργίας & δράσης σε ομάδα
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Ευφράδεια λόγου
  • Γνώσεις μαγειρικής/ζαχαροπλαστικής επιθυμητές

Καθήκοντα:

  • Ανταποκρίνεται στις ανάγκες του πελάτη παρέχοντας του εξαιρετική εξυπηρέτηση
  • Ενημερώνει για τα προϊόντα και συμβάλει στην προώθηση τους
  • Λειτουργία ταμείου και εκτέλεση παραγγελιών

Επικοινωνήστε ή στείλτε το βιογραφικό σας στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού:

τηλ.    22 44 55 66

fax.    22 83 57 40

e-mail: hr@pandpicecream.com