Ψάξε τώρα

Blue Island - Διοικητικό Βοηθό

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#BI12614
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία Blue Island Plc, που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία φρέσκου ψαριού ,ενδιαφέρεται να προσλάβει Διοικητικό Βοηθό στα κεντρικά γραφεία στη Βιομηχανική Περιοχή Στροβόλου στη Λευκωσία.

Βασικές Αρμοδιότητες και Καθήκοντα:

  • Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες και με προμηθευτές για την παραλαβή  και εκτέλεση παραγγελιών.
  • Διαχείριση και Διατήρηση της βάσης δεδομένων πελατών και προμηθευτών.
  • Ανάπτυξη πρωτοβουλιών και υπευθυνότητα για την επίτευξη συμφωνημένων στόχων πωλήσεων / KPIs.
  • Συμμόρφωση στους κανονισμούς και πολιτικές της εταιρείας.
  • Καθημερινές / Εβδομαδιαίες αναφορές σχετικά με τις εργασίες που ανατέθηκαν.

Απαιτούμενα Ακαδημαϊκά Προσόντα και Δεξιότητες:

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου με προτίμηση στους τομείς της Διοίκησης Επιχειρήσεων, Δημόσιων Σχέσεων και Πωλήσεων.
  • 1-2 χρόνια εμπειρία στους Τομείς Πωλήσεων και Αγορών.
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής και Ελληνικής Γλώσσας.
  • Εξαιρετική γνώση της MicrosoftOffice.
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα.
  • Επαγγελματισμός.

Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με ταμείο προνοίας, τιμαριθμική αναπροσαρμογή και 13ο μισθό.

Ο μισθός κυμαίνεται από €1,300 - €1,500, αναλόγως προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο careers@blue-island.com.cyή στο φαξ 22513553 μέχρι την Παρασκευή 29/11/2019.

Για περισσότερες πληροφορίες τηλεφωνήστε στο 22515763.